Strona mobilna staje się koniecznością…

Strona mobilna

Google ogłosił wprowadzenie nowego algorytmu, który od 21 kwietnia będzie oceniał stopień dostosowania stron do urządzeń mobilnych. Zmiany w mobilnej wyszukiwarce będą przekładały się bezpośrednio na wyniki wyszukiwań. Strony, które nie spełniają wymagań responsywności będą mniej promowane przez wyszukiwarkę.

Co to oznacza dla Twojej strony, serwisu lub sklepu?

 

Konieczne będzie dostosowanie strony do wymagań urządzeń przenośnych. Z najwyższych wyników wyszukiwań znikną te witryny, które nie wyświetlają się poprawnie na ekranach tabletów i smartfonów, a prezentowane będą jedynie strony responsywne i specjalnie przygotowane wersje mobilne. Stronę można dostosować do nowych wymagań w dwojaki sposób – strona jako strona mobilna będąca odwzorowaniem strony tradycyjnej lub strona responsywna, która dostosowuje projekt graficzny i zawartość do szerokości urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Posiadanie takiej wersji jest ważne, ponieważ z urządzeń przenośnych w Polsce korzysta coraz więcej użytkowników, a smartfony generują już 12,75% całego ruchu internetowego. Statystyki nie są jednak zadowalające, ponieważ aż 81% stron nie jest jeszcze dostosowana do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Responsywność będzie potwierdzonym czynnikiem, który pomoże uzyskać jego widoczność w wynikach wyszukiwania.

 

Czy Twoja strona jest gotowa na taką zmianę? Nie posiadasz wersji mobilnej lub responsywnej? Najwyższy czas na zmiany!

Strona mobilna

– tylko It Hardcore!

Ile kosztuje strona internetowa

 Ile kosztuje strona internetowa

Ile kosztuje strona internetowa
Zastanawiasz się ile powinno kosztuje strona internetowa lub sklep internetowy? Jaka jest sprawiedliwa cena utrzymania serwisu www lub aplikacji internetowej?

W internecie można znaleźć bardzo różne oferty od większych, mniejszych firm oraz od freelancerów. Wartości wahają się zazwyczaj od 100 złotych do 5000-6000 tysięcy złotych, a w przypadku rozbudowanych stron korporacyjnych nawet więcej.

Tak duża rozbieżność cenowa podyktowana jest kilkoma czynnikami:

  • Funkcjonalnością tworzonej strony
  • Profesjonalizmem firmy zajmującej się tworzeniem strony
  • Czasem wykonania
  • w niektórych przypadkach również ilością użytych „płatnych” zdjęć (na przykład wizerunków innych osób)

W artykule omówię jakie elementy wpływają na cenę strony internetowej oraz ile tak naprawdę warto za nią zapłacić.

 Ile kosztuje strona internetowa

Więcej

Ile kosztuje logo

 Ile kosztuje logoIle kosztuje logo

Zaprojektowanie znaku firmowego w dzisiejszych czasach stało się wiodącym elementem w identyfikacji wizualnej każdej szanującej się firmy. Obecnie w ciekawe logo inwestują nawet niewielkie firmy. Wzrost sektora usług spowodował dostrzeżenie potrzeby wyróżnienia się z tłumu. Logo jako element designu wzbudza zainteresowanie i zostaje w pamięci odbiorcy – potencjonalnego klienta.  W internecie można zaobserwować  dużą ilość zleceń na tego typu usługi. Trzeba zwrócić uwagę na profesjonalizm firmy wykonującej zlecenie ponieważ dużo projektów nie spełnia podstawowych wymagać co do pomysłu jak i wykonania. W tym artykule postaram się przedstawić kilka punktów na które trzeba zwrócić uwagę przy zamawianiu tego typu usługi. Nie daj się oszukać! Sprawdź zanim zapłacisz…

Ile kosztuje logo ?

Więcej

Strony www Warszawa

Strony www Warszawa

Strony www Warszawa

Szukasz dobrej strony www w Warszawie ? Skontaktuj się z najlepszą firmą na rynku!Dzięki współpracy z naszą firmą uzyskasz dostęp do zespołu profesjonalistów i designerów, którzy stworzą unikalny produkt dla Twojej firmy. Posiadamy rozległe doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, portali i sklepów. Strona internetowa jest niezbędnym narzędziem dla każdej firmy.

Najlepsze strony www Warszawa

Więcej